O nas

Studio Nauk Galileo to miejsce, w którym profesjonalizm łączy się z pasją. Naszą ofertę kierujemy do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz do osób dorosłych. Specjalizujemy się w zajęciach z języka angielskiego, francuskiego oraz matematyki.

Zajęcia prowadzi native speaker – lektor z Kanady, dla którego języki angielski i francuski są językami ojczystymi. Oznacza to, że korzystał z nich na co dzień, w każdej możliwej sytuacji, a nie nauczył się ich z książek. Nasz lektor wychował się w Kanadzie, dlatego posiada bogatą wiedzę na temat kultury i zwyczajów panujących w tym kraju, a doświadczenie w uczeniu zdobywał m.in. w placówkach oświatowych w Quebecu oraz jako szkoleniowiec językowy w liniach lotniczych.

W Studiu Nauk Galileo nie wierzymy w szeroko reklamowane „metody” uczenia języków obcych. Wiemy za to, że najmłodsi najchętniej uczą się poprzez gry i zabawy, a w kształceniu nieco starszych ważny jest praktyczny aspekt nauki języków. Współpracujemy z najlepszymi wydawnictwami – Pearson Canada, Pearson USA i Pearson Polska, korzystamy z najnowocześniejszych technologii (ekran interaktywny, platforma multimedialna), a w przytulnym i komfortowym studiu zawsze panuje świetna atmosfera.

Lorem ipsum 1

Studio Nauk Galileo to nowe miejsce w Kleczewie. Powstaliśmy, aby dzielić się swoją wiedzą i pasją z innymi. Swoją ofertę kierujemy do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także do osób dorosłych. Specjalizujemy się w zajęciach z języka angielskiego i francuskiego (zajęcia indywidualne i grupowe, przygotowanie do matur, egzaminu ósmoklasisty, język medyczny i techniczny), oraz w zajęciach z matematyki.

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia? Zajęcia prowadzi native speaker – doświadczony lektor z Kanady, w której obowiązującymi językami są angielski i francuski. W kształceniu najmłodszych stawiamy na nowoczesne technologie (praca z ekranem interaktywnym, dostęp do multimedialnej platformy), a także na nauczanie multisensoryczne.